EMİNE ÜLKER TARHAN’A AÇIK MEKTUP

Sayın Tarhan,

Geçenlerde yapılan seçimlerde CHP başkanvekilliğini kaybetmiş olmanızı üzüntüyle karşılıyoruz. Türk Ulusu olarak, size ve ulusal hassasiyetleri kuvvetli, milliyetçi, vatansever kadrolara karşı CHP içinde oynanan ayak oyunlarının farkındayız, ve bunları şiddetle lanetliyoruz.

Bütün bu oyunların asıl sorumlusu, CHP liderliğine CIA tarafından atanmış Gandi Kemal’dir. Kendisi, Kemalist, milliyetçi ve laik kadrolara alerji duymaktadır; kendisine verilen görev, CHP’yi Atatürkçü ideolojiden temizlemek, Türk toplumunun dini esaslara göre yeniden tasarlanmasını desteklemek ve Kürtlere özerklik verilmesine yardım etmektir. 

Sayın Tarhan, CHP içindeki bu yıkıcı mihraklara karşı verdiğiniz mücadele, AKP’ye karşı verdiğiniz savaş kadar, ve hatta ondan daha da önemlidir. Kılıçdaroğlu ve yıkıcı-bölücü ekibi gitmeden CHP, AKP’ye karşı sağlam bir alternatif olamayacaktır.

CHP, niçin AKP ile bölünme anayasası komisyonunda ortak olarak çalışmaktadır? CHP’nin yetkili isimleri niçin Türklük, Türk Milleti ve laiklik kavramlarını şiddetle savunmamaktadır? CHP nasıl olur da, seçilmiş kendi milletvekilleri hapislerde çürürken, meclisin çalışmalarını bu vekiller serbest kalıncaya kadar bloke etmemektedir? Nasıl olur da CHP, AKP’nin son seçimleri göz göre göre hileyle kazanmasına ses çıkarmamış, oylarına sahip çıkmamıştır? 

Sayın Tarhan, mücadelenize devam edin. CHP’nin üstüne çöreklenmiş bu bölücü, yıkıcı, Fetullahçı, yandaş çeteyi parti içindeki ve dışındaki yurtseverlerle elbirliği yaparak temizleyin. Türk Milleti size güveniyor. Güvenimizi boşa çıkartmayın.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s