HIYANET BEŞLİSİ: GÜL, ERDOĞAN, DAVUTOĞLU, ARINÇ, ÖCALAN

Turkiye'nin basdusmanlari
Türkiye'nin başdüşmanları

Bu hıyanet beşlisini iyi yanıyın. Bunlar, Türkiye Cumhuriyeti’nin laik, demokratik, sosyal hukuk devleti özelliğini ve bölünmez bütünlüğünü yoketme amaçlı hareket eden bir harami çetesidir.

 1. Abdullah Gül
 2. Tayyip Erdoğan
 3. Ahmet Davutoğlu
 4. Bülent Arınç
 5. Abdullah Öcalan

Bunların ilk dördü, AKP adlı mel’un örgütün ağababaları. İktidara, Türkiye’deki bir kısım cahil ve vatan haini kısımlarla, kandırılmış kesimlerin oylarıyla geldiler. Amaçları, Türkiye’yi islami bir diktatoryaya çevirip iktidarlarını sonsuza kadar korumak. Din ve imanla uyuşturdukları cahil halkı iliklerine kadar sömürüp, pis, kokuşmuş oryantal düzenlerini devam ettirmek. Beşinci ise, TC’yi yok etme planını silahla gerçekleştirmek isteyen kanlı bir terör örgütünün lideri. Fakat hepsinin amacı aynı: TC’yi imha etmek, yerine bir İslam-Kürt hilafeti kurmak.

AKP, Türkiye için geliştirdiği 2030 yılı master planı çerçevesinde PKK ve onun siyasal temsilcisi BDP ile geniş çaplı işbirliği içinde. “Kürt açılımı” çerçevesinde Türkiye’ye giriş yapan teröristler, Habur’da çiçeklerle karşılandılar ve AKP’nin yargıya verdiği talimatla gözaltına alınmadan serbest bırakıldılar. AKP, meclisten geçirmek istediği ve TC’nin temel özelliklerini değiştirmek, yargıyı AKP denetimi altına almak, ve tüm devlet  kurumlarını ele geçirmek amaçlı yasalar için BDP ile sıkı işbirliği içinde. AKP’nin dışişleri bakanı sıfatlı hokkabazı Ahmet Davutoğlu, PKK terörünün hamisi, Kuzey Irak kabile reisi Mesut Barzani’yi Ankara’da önüne kırmızı halılar sererek karşıladı ve kendisine “Kak Mesut” (Mesut Abi) diye hitap etti. Bütün bunların sonucu, 2010’un Mayıs ve Haziran aylarında azan terör, basılan karakollar, patlatılan bombalar ve verilen onlarca şehit… TC Cumhurbaşkanlığı makamını işgal eden azılı AKP lideri Gül, 2009’da “Güzel şeyler olacak” demişti. Güzel şeyler diyerek herhalde, bugünleri kasdetti. Al sana “Açılım”! Al sana “Kak Mesut”! Al sana “Güzel günler”!

Bu beşli, ne kadar yırtınırlarsa yırtınsınlar, hain planlarını gerçekleştiremeyecekler. Türkiye Cumhuriyeti, onların düşündüğünden daha güçlü ve Türk Ulusu, namusunu onlara kaptırmayacak kadar onurlu.

Advertisements

7 thoughts on “HIYANET BEŞLİSİ: GÜL, ERDOĞAN, DAVUTOĞLU, ARINÇ, ÖCALAN

 1. o cahil vatan haini dedigin kisiler bu vatana sehit veriyorlar. senin gibi zengin zübbeler rüsvetle askerlikten kaciyor, suan iktidarda olan bir partiye akpkk gibi sifatlar kullanarak asil vatan hainligi yapiyorlar.

  1. Kim sehit veriyor? Erdogan mi? Gul mu? Arinc mi? Davutoglu mu? Sehit olanlar AKPnin yoketmek istedigi Turk ordusunun mensuplari. Turk ordusuna hem AKP hem PKK vuruyor. AKP bir hiyanet cetesi. Senin gibiler de buna dahil. Rusvetle askerden kacmak dedigin parali askerligi sen sanki yapmadin.

 2. sanki kilicdarkizi, bahceli cok sehit veriyorda. ates olmayan yerden duman cikmaz. avrupanin hicbir ülkesinde askeriyede bu kadar yetki yok.

  askeriyenin yaptigi resmen diktatörlük. halkin % 40 la sectigi partinin korku icinde yasamasi güldüyor beni.

  diger postlarinda iddia etmissin, erdogan seriat i getiriyor diye.

  sana seriati animsatacak ne yapti erdogan simdiye kadar?

  1. Evren mudahale etmeseydi butun Turkiye birkac parcaya bolunmus olurdu. AKP de islami bir diktatorya kurmak istiyor. Bizim de amacimiz halki bilinclendirmek.

   1. evrenin müdahalesinden sonra türkiye iyice cöktü.
    atamiz yasasaydi, sözde milliyetcilerin yaptigini görseydi kalpten giderdi.

    türkiye akp dervinde hic olmadigi kadar modern hayata yaklasti. ilk kez dünyada pozisyonunu tekrar gösterebildi.

    islami bir diktatorya kurulmak istedigini nerden anladin. tamam simdi erbakanin seriati getirdigini iddia etsen inanirim. o kisini baskanlik koltugunda yeri yok.

    ama erdogan modern bir ülkede, halki % 99 müslüman olan bir ülkede, demokrasi ve islamin birarada olabilecegini gösteriyor. daha dogrusu göstermeye calisiyor.

    merak ediyorum referandum dan “evet” cikinca, bizim kilicdarkizi, tsk ne yapacak.

   2. Nicin KILICDARKIZI diyorsunuz? Ben soyleyeyim: OGLU yerine KIZI sifatini ekleyince hakaret etmis oldugunuzu saniyorsunuz da ondan. Yani KIZ olmak sizin icin hakaretamiz bir sey. Bu ufak sey dahi, korkarim, sizin ve diger AKP yanlilarinin gercek zihniyetini gosteriyor. Erkek olmanin kadin olmaktan daha prestijli oldugu, kadinlarin ikinci plana itildigi ve horgoruldugu bir toplum. Babaerkil, otokrak ve farkliliklara yer olmayan bir toplum. Bu ziyniyetin amaci, demokrasiyi kendi cikarlari icin sonuna kadar kullanmak ve hedefe ulasinca onu bir pacavra gibi atmak. Iste AKP bu zihniyete dayandigi ve tum Turkiyeyi buna gore sekillendirmek istedigi icin buna karsiyiz.

   3. Siz 1980de Turkiye’de degildiniz galiba. Hergun 20-30 kisi olduruluyor, kardes kardesi kiriyordu. Anarsistler devletin giremedigi kurtarilmis bolgeler ilan etmislerdi. Seriatcilar yollara dokulmus, Kurtculer azmisti. Ulke 60 sente muhtac hale gelmisti. ekmek, yag, sabun siralarinda saatlerce bekleniyordu. Bunlardan haberiniz yok galiba.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s